Turistický deň Milpoš – Hanigovský hrad – Ľutina

Gréckokatolícke mládežnícke centrum Bárka Vás, deti, mladých, ale aj rodiny Vašej farnosti srdečne pozývame na turistický deň,  ktorý sa uskutoční 7. mája 2022 na trase  Milpoš – Hanigovský hrad – Ľutina. Príchod účastníkov je priebežne od 9:00 hod. do 10:00 hod. Miesto zrazu je v obci Milpoš (na konci obce) a cieľ je v Ľutine  (pred bazilikou).

 

Trasa meria cca 6,2 km a je spoločná pre starších i pre deti. Tu chceme upozorniť na to, aby pre deti do 11 rokov bol zabezpečený dozor, a to aspoň jedna zodpovedná osoba na 15 detí. Pre staršie deti stačí jedna zodpovedná osoba približne na 20 detí. Po príchode účastníkov do cieľa bude pre nich pripravený  program.

Animátor bude pri registrácii vyberať aj štartovné /účastnícky poplatok/, ktorý bude len symbolický: 1 EUR/osoba.

Pripomíname účastníkom, ktorí sa rozhodnú ísť autom, aby nezabudli, že začiatok a koniec trasy nie je v rovnakom bode, a teda je nutné myslieť na preparkovanie auta.

Osobou zodpovednou za komunikáciu v deň akcie bude pán  o. Mgr. Patrik Maľarčík č. t: 0911 812 170.

Kontakt na organizátora: o. Mgr. Michal Jančišin, 0911 912 318

možnosť zakúpiť si stravu: Kofola 0,5l – 1 euro,0,3l -0,70centov, guláš – 3 eur(+chlieb), bageta (podľa nákupnej ceny)cca 3,50eur, hot dog- 2 eura a hranolky 2 eura (+kečup alebo tatárska)

Informácie o podujatí

Chcem sa prihlásiť